Prevedenia a dvere na mieru

Štandardné prevedenie zhrňovacích dverí

Zhrňovacie dvere Luciana je možné zakúpiť v dvoch štandardných šírkach 73 a 88,5 cm a sú vhodné do stavebného otvoru do výšky 200 cm (dvere možno jednoducho skrátiť pri ich montáži na požadovanú výšku).

Zhrňovacie dvere Luciana môžete kúpiť v dvoch dizajnových radách: COLOR (jednofarebné prevedenie) a DESIGN (dekory imitujúce vzhľad dreva).

Štandardné prevedenie zhrňovacích dverí Luciana je plné (bez presklenia) alebo s tromi radmi skiel typu Niagara číra. Dvere sú vybavené magnetom a madlom (vždy v jednofarebnom prevedení COLOR podľa dekoru dverí). V prípade presklených dverí sú rámčeky skiel v rovnakom odtieni ako madlo. 

Možnosti rozšírenia zhrňovacích dverí

V prípade, že stavebný otvor máte širší ako 88,5 cm, možno dvere prídavnými lamelami rozšíriť o 15,5 cm na každej lamele. Ak budete mať záujem o dvere širšie ako 100 cm, je nutné tiež priobjednať horný nosný profil, ktorý sa dodáva v dĺžke 200 cm. Dvere širšie alebo vyššie ako 200 cm vám vyrobíme na mieru.

Počet jednotlivých komponentov pre rozšírenie jednokrídlových dverí ukazuje nižšie uvedená tabuľka.  U širších otvorov je možné použitím 2 sád dverí proti sebe získať dvojkrídlové prevedenie zhrňovacích dverí.

tabulka-rozmery

Koľko miesta zhrňovacie dvere zaberú?

Plne otvorené (zhrnuté) dvere Luciana o šírke 73 cm zaberú v stavebnom otvore 17 cm. S každou ďalšou pridanou lamelou zaberú o 2,5 cm viac priestoru.

Aká je výbava dverí na objednávku?

Výbava dverí na objednávku bez príplatku:

  • Dekory skiel Niagara dymová, Molat číre a Molat dymové
  • Farby madiel a rámčekov (v jednofarebnom prevedení COLOR) mimo štandardné priradenie podľa zvoleného dekoru dverí. Oboje je možné ľubovoľne kombinovať!

Výbava dverí na objednávku za príplatok: