Zhrňovacie dvere Luciana

button-prevedenia

Zhrňovacie dvere Luciana sa robia v dvoch dizajnových radách: COLOR (jednofarebné prevedenia) a DESIGN (imitácia dreva). Dvere dodávame v štandardnom prevedení v plnej variante (bez presklenia) alebo s tromi radmi skiel typu Niagara číra.

Zhrňovacie dvere Luciana často dodávame v mnohých variantoch na objednávku. Takéto dvere si môžete vybaviť množstvom dizajnových a funkčných doplnkov, voliť ľubovoľné farebné kambinácie alebo objednať veľkosť dverí na konkrétny rozmer stavebného otvoru. Dvere je možné vyrobiť na zákazku do max. rozmerov 7 metrov šírky a 3 metrov výšky.

 dvoukridle_big

Príslušenstvo
Farby dverí
Cenník

Ukážky rôznych typov zhrňovacích dverí

Je veľa možností ako môžu vaše zhrňovacie dvere vyzerať. Na výber máte z 12 farebných dekorov dverí, 6 farieb zámkov, mnoho farebných kombinácií madiel a rámčekov do ktorých môžete vsadiť desiatky dekorov dekoračných skiel.

Pre širšie stavebné otvory môžete zvoliť aj dvojkrídlové prevedenie zhrňovacích dverí (3. obrázok). Pre dokonalé zladenie interiéru a dverí si môžete vziať k ľubovoľným zhrňovacím dverám obložku rámu MODULO (obrázok 3. a 4.). Obložku možno zakúpiť aj samostatne.

plne_small  prosklené_small  dvoukridle_small  levé-pravé-dovírání_small 
PLNÉ
Luciana design čerešňa bez presklenia
PRESKLENÉ
Luciana design borovica s 3 radmi skiel
DVOJKRÍDLOVÉ PREVEDENIE
Luciana color teak + obložka MODULO dvojkrídlové prevedenie so zámkom, 4 rady skiel
ĽAVÉ/PRAVÉ DOVIERANIE
Luciana design čerešňa + obložka MODULO ľavostranné dovieranie, 3 rady skiel