Plastová obložka (rám)

Obložka zárubne Modulo je novinkou na našom trhu. Cieľom bolo uspokojiť požiadavky zákazníkov na prekrytie starých zárubní pri montáži alebo holého muriva v novostavbách. Modulo umožňuje vytvoriť kompaktnú kombináciu zhrňovacích dverí a zárubne v jednotnom dizajne.

Vďaka skladbe niekoľkých profilov - stredového profilu A, krajového profilu B a rozširujúceho profilu C - vznikol systém, ktorý nám umožňuje variabilné obloženie zárubní bez závislosti na rozmeroch daného objektu. Tento výrobok môže byť používaný spoločne s plastovými zhrňovacími dverami alebo tiež samostatne ako ideálne riešenie známeho problému.

Obložka MODULO sa dodáva vo všetkých dekoroch zhrňovacích dverí LUCIANA (možno objednať aj samostatne). Slúži k egantnému prekrytiu existujúcich zárubní alebo holých múrov.

Základný rozmer obložky sa hodí pre stavebný otvor do šírky 110 cm a hrúbkou steny 9 až 11 cm. V prípade, že hrúbka steny je väčšia, možno obložku MODULO doplniť rozširujúcimi profilmy (každý profil pridá 3 cm) a prekryť tak múr hrúbky až 23 cm.

Obložku MODULO je možné použiť pre stavebný otvor výšky až 220 cm a zaberie z každej strany stavebného otvoru 1,4 cm.

oblozka_small

   schema_oblozka

krajový profil A krajový profil B krajový profil C