Vnútorné plastové parapety

ELYZIUM 1 ELYZIUM 2

Plastové parapety ELYZIUM sú komôrkové parapety určené pre použitie v interiéroch. Nemecká technológia podľa ktorej sú vyrábané, zaručuje vysokú kvalitu s dlhou životnosťou. Materiálová stálosť a pevnosť je zaručená použitím primárnych surovín a nie rôznych foriem plastových recyklátov. Použitím plastových krycích fólií od nemeckého výrobcu Hornschuch nám umožňuje poskytovať na tieto parapety záruku až 10 rokov! 

Profil a krytka parapetu

parapety vnútorné plastové prevedenie 2

 parapety vnútorné plastové prevedenie 1

 

 parapety vnútorné plastové prevedenie rozmery

Typy plastových komôrkových parapetov:

• Elyzium 1 (záruka 10 rokov)

• Elyzium 2 (záruka 2 roky)

Na krytky záruka 10 rokov.

Krycie fólie sú odolné voči bežnému použitie parapetov (kvetináče a pod.). Naša ponuka zahŕňa 5 farebných prevedení - biela, mramor, zlatý dub, buk a mahagón. Design týchto fólií zodpovedá fóliám ktoré sú používané pri výrobe farebných plastových okien. Tým je zaručený kompaktný vzhľad okna a vnútorného parapetu. Ku každému odtieňu fólie dodávame taktiež bočné krytky v zhodnom odtieni!

parapety vnútorné plastové prevedenie 3

Naša spoločnosť ponúka pre svojich obchodných partnerov parapety jednonosé aj parapety dvojnosé, ktorých hlavným cieľom je šetriť investície našich zákazníkov vložené do zásob. Vďaka dvojnosým parapetám ste potom schopní z jedného skladového profilu vytvoriť všetky Vami požadované rozmery. 

Okrem komôrkových parapetov ponúkame tiež plastové parapety penové, ktorých použitie je univerzálne. Tieto parapety je možné v bielej farbe inštalovať do interiéru i exteriéru. Vďaka tejto kompletnej rozmerovej škále a širokej ponuke farieb dokážeme uspokojiť rýchlo každého zákazníka. 

parapety vnútorné plastové prevedenie 5

 parapety vnútorné plastové prevedenie 4

 Montážny návod na stiahnutie (pdf)