Okenné parapety sú dôležitým prvkom každého bytového či priemyselného objektu. Ponúkame veľký výber vonkajších parapetov z hliníka aj vnútorných parapetov z plastu (komôrkové). Ďalej ponúkame univerzálne vonkajšie i vnútorné penové plastové parapety. Pre dokonalé začlenenie do danej stavby si môžete vybrať z množstva povrchových vzorov a farieb.

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ PARAPETY

Naša spoločnosť ponúka niekoľko druhov hliníkových parapetov, ktoré sú všetky určené pre vonkajšie použitie. Predovšetkým sú to parapety ohýbané (valcované), ktoré tvoria lacnejšiu časť ponuky. Ohýbané hliníkové parapety sú uprednostňované z dôvodov lepších a stabilnejších vlastností hliníkového plechu na vonkajšie poveternostné podmienky. Do najvyššej kategórie kvality možno potom zaradiť extrudované hliníkové parapety, ktoré svojou hrúbkou a spracovaním predstavujú absolútne bezrizikový a odolný exteriérový parapet.

VNÚTORNÉ PLASTOVÉ PARAPETY

Plastové parapety ELYZIUM sú komôrkové parapety určené pre použitie v interiéroch. Nemecká technológia podľa ktorej sú vyrábané zaručuje vysokú kvalitu s dlhou životnosťou. Materiálová stálosť a pevnosť je zaručená použitím primárnych surovín a nie rôznych foriem plastových recyklátov. Použitím plastových krycích fólií od nemeckého výrobcu Hornschuch nám umožňuje poskytovať na tieto parapety záruku až 10 rokov !

vonkajšie parapety 1 vonkajšie parapety2 vnútorné parapety